Mega - Deil Electronics            Combinatie Poelman            Verjager      Michel van lint

Smsduif                        Hobbyshop van Tilburg      

Vroeger zei men waar rook is, is ook vuur.


Keek op de week - De Vrije Vogel

Op ,,De Hoogte ,, van het NPO ontvangen. En ook gelezen dat een eventuele klokkenluider gewoon het werk onmogelijk gemaakt wordt, voor de duidelijkheid heb ik even het stukje hieronder gezet zodat u het nog eens duidelijk kunt lezen. Ons bestuur heeft besloten niet verder te werken met de heer Hassing als aanklager NPO. Het bestuur heeft deze beslissing genomen nadat er twee keer een gesprek is geweest met de heer Hassing. De kwesties waar het om gaat zijn niet vlucht gerelateerde zaken. De activiteiten die de heer Hassing doet inzake frauduleuze handelingen op wedvluchten werden door ons bestuur zeer gewaardeerd. Naar aanleiding van een tip heeft de heer Hassing met medeweten van het voormalige bestuur een onderzoek opgestart naar in eerste aanleg het declaratiegedrag van een lid van één van de NPO-commissies. De heer Hassing heeft zijn onderzoek gemeld bij de huidige NPO voorzitter.

Naar aanleiding daarvan is een gesprek gearrangeerd tussen een delegatie van bestuur NPO en de heer Hassing. In dat gesprek werd duidelijk dat er een fors verschil van inzicht was tussen bestuur en aanklager. Daarnaast vond de aanklager dat het bestuur zich niet moest bemoeien met de rechtsgang. Echter het bestuur vond en vindt dat er ook een bestuurlijke verantwoordelijkheid is. Temeer daar het bestuur van oordeel is dat dit onderzoek disproportioneel was en bovendien mensen die volkomen te goeder trouw zijn ernstig zou kunnen beschadigen. Tevens is ons bestuur van mening dat de organisatie ernstig tekort is geschoten door te verzoeken om een onderzoek terwijl het niet meer dan fatsoenlijk was geweest gewoon in gesprek te gaan met betrokkenen waarbij naar onze stellige overtuiging tot een eenvoudige oplossing was gekomen.  In die zin valt de organisatie meer te verwijten dan de betrokkenen. Wij vinden dat nu er onderzoek is gedaan door de heer Hassing naar het declaratiegedrag van collega’s de vertrouwensband dusdanig is verstoord dat verder functioneren in onze optiek te veel weerstand zal oproepen. Het bestuur zal in samenwerking met het Bureau trachten zo spoedig mogelijk met een oplossing te komen. 

Kortom er was aan dhr Hassing verzocht om misstanden uit te zoeken. Deze eventuele misstanden heeft hij bij de huidige NPO voorzitter gerapporteerd met als gevolg dat andere ,,peopeltjes,, die een dikke vinger in de pap hebben schijt aan dhr Hassing zijn goede reputaties hebben en hem gewoon de laan uitsturen. Dit is duivensport anno 2011 in Nederland. Roei je tegen de stroom van ,het blind met alles meegaan,, dan wordt dat niet meer geaccepteerd.

Likkers en ja-knikkers mogen nog hun duiven inkorven of bestuursfuncties bekleden. Het begint er steeds meer in de Nederlandse duivensport op te lijken dat een handje vol personen de macht binnen de duivensport naar zich toe trekken, en de geschiedenis heeft gelukkig geleerd dat machtswellustelingen altijd sneller vallen dan ze zelf denken.

Lees ook het stukje hierover op www.komkom.be

Kees Commijs sr alias Vrije vogel 

Postduivencoach

 





Gerelateerde artikelen

Login of registreer om een reactie te plaatsen